Perakende Satış Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İsterseniz Bize Ulaşabilirsiniz !

ZenPOS Cloud

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=frp3J1ITljw[/embedyt]

Logo yazılım ürünleri ile entegre çalışarak, kolay ve hızlı şekilde barkodla satış yapmanızı sağlar. Maliyazarkasa bağlantısı, Bilgi fişi yazıcı, terazi entegrasyonu, Dokunmatik ekran desteği, Online ve offline çalışma mimarisi gibi birçok özellik ZenPOS Cloud tarafından desteklenmektedir.

ZenPOS Cloud Android tablet yada ios tabletlerde de çalışmaktadır. (Detay bilgi alınız) ZenPOS Cloud ile kendi sunucunuzda yada Zensoft Cloudlarında da çalışabilirsiniz. Offline çalışma özelliği sayesinde anlık bağlantı olmadan bile satışa devam edebilirsiniz.

ZenPOS Cloud Çalışma Mimarisi İtibari ile Her Platformda Çalışır

ZenPOS Cloud barkod satış sistemi platform veya cihaz ayırım yapmaksızın çalışan tek uygulama. ZenPOS Cloud’u Windows tabanlı bir bilgisayarda kullanmakla kalmayıp, MacOS işletim sistemi bir makine de de kullanabilirsiniz.

Mobil ortamda kullanmak isteyen kullanıcılar ise ZenPOS Cloud’u android yada ios tabanlı bir tablette kullanabildiği gibi web tabanlı çalışma yapısı ile isterlerde Google Chrome, Opera yada Safari gibi browserlerda da kullanabilirler.

ZenPOS Cloud Otomatik Veri Senkronizasyonu Sağlar

ZenPOS Cloud Merkez ve şube arasında otomatik veri senkronizasyonu sağlar. Merkez şubede Logo muhasebe sisteminde açılan yeni stok kartları, stok fiyatları, müşteri kartları yada daha önce açılan bu tür kartlardaki değişimleri otomatik olarak algılar ve şube bazında senkronize sağlar. Şubelerden birinde herhangi bir veri bağlantısı problemi olması durumunda, entegrasyon sistemi ilgili kaydı saklar ve bağlantı kurduğu ilk zamanda veri gönderimini tamamlar.

ZenPOS Cloud Şubede satışı yapılan ürünleri merkeze göndermeden önce lokal veritabanına kaydeder. Bu sebeple merkezle bağlantınız olmazsa bile kesinti olmaksızın satış süreçleri devam eder. Otomatik senkronizasyon sistemi çalıştığında lokal veritabanındaki kayıtları merkez veritabanına gönderilir. Gönderilen kayıtlar merkez veritabanına başarılı şekilde işlendi ise, lokal veritabanın kayıt başarılı olarak gönderildi ile işaretlenerek süreç tamamlanır.

ZenPOS Cloud ile Detaylarda Boğulmayın

ZenPOS Cloud 7’den, 70’e herkesin basit bir şekilde kullanabilmesi için tasarlandı. ZenPOS Cloud Kolay tasarlanmış görsel arayüzü sayesinde kullanıcılar tarafından basit şekilde anlaşılmaktadır. Barkodu olmayan malzemeler için açılan ürün görseli kutucuklar ile barkodsuz ürünler kolayca satılabildiği gibi, akıllı arama özelliği sayesinde, ürün arama kısmına birkaç harf yazmanız ürünü satabilmeniz için yeterlidir.

ZenPOS Cloud kasanın yoğun olduğu zamanlarda satış bekletmenize, para üstü hesaplamanıza, indirimler sağlamanıza, veresiye satış yapmanıza da olanak tanır. Daha bir çok özellik için ZenPOS Cloud’u demosunu incelemenizi tavsiye ederiz.

ZenPOS Cloud ile Merkez ve Şubeleri Kusursuz Birleştirin

ZenPOS Cloud uzak noktadaki şubeleri, Merkez şube ile entegre ederek süreçleri mükemmel yönetir. Online ve Offline çalışma mimarisinde çalışan ZenPOS Cloud Şube-Merkez bağlantısı olmadan da çalışmaya devam eder. Bu sebeple ağ problemleri, sunucu yada firewall problemleri ZenPOS Cloud barkod satış sisteminin çalışmasına engel olmaz.

tüm işlemlerde direk lokal veritabanına kaydeden ZenPOS Cloud bağlantıyı algıladığı anda merkeze iletir.

ZenPOS Cloud ile Müşteri Veresiye Yönetimi

ZenPOS Cloud hatırlı Müşterileriniz için veresiye satış süreçlerinizi de denetler. ZenPOS Cloud ile müşteri veresiye kartlarını açabilir, açılan müşteri kartlarına veresiye limitleri tanımlayabilir, ilgili müşterinin veresiye limitini aştığı durumlarda süreci durdurabilir yada işleme devam ettirebilirsiniz.

ZenPOS Cloud ile müşterilerinize vereceğiniz sadakat kart olarak tanımlanan, proximity, mifare, manyetik yada barkodlu kartlar la da satış gerçekleştirebilirsiniz. Sadakat kartlar için satış puan oranı girebilir, müşterilerinize puan kazandırarak rakip satınalmaların önüne geçebilirsiniz.