M320 Logo Saha Satış Uygulaması Satış Özellikleri

M320 Logo saha satış uygulaması sahada plasiyer elemanların ihtiyacı olan satış süreçlerini kusursuz olarak sağlar.

plasiyerlerin sahada soğuk satış olarak adlandırılan sipariş toplama süreçlerini, dağıtım görevi olarak satış irsaliyelerini yada sahada sıcak satış yapılıyorsa faturalama işlemlerini kusursuz olarak tamamlayabilirler.

m320 logo saha satış uygulaması satış süreçlerinden sonra müşteriye kesmeleri gereken fatura, irsaliye, sipariş formu yada tahsilat makbuzlarını yanlarında bulunan bluetooth araç yazıcılarından basabilir, süreci müşteride sonuçlandırabilirler.

Mobil Satış İşlemleri

M320 Logo mobil saha satış uygulaması sahada firmanın ihtiyacı olan satış süreçlerini mobilden kusursuz sağlar. Saha satış siparişi, Satış irsaliyesi, Satış Faturası, Satış iade faturası ve satış iade irsaliyesi olmak üzere saha süreçlerini android, ios yada web ortamından sağlar.

Müşteriye Göre Fiyatlandırma

Logo yazılım müşteri fiyat kartlarından faydalanarak çalışan m320 seçtiğiniz müşteriye ait tanımlı anlaşma fiyatı varsa öncelikli olarak uygular. Tanımlı fiyat yok ise liste fiyatı üzerinden fiyat uygular.

Son Satınalmasına Göre Yeni Satış veya Son Satış Fiyat Bilgisi

M320 Logo mobil saha satış ile satış ile önceki zamanda satınalma yapan müşterilerin işlemlerinin hızlı şekilde sonuçlandırılması için kolaylıklar sağlar.

ilgili ürünün, ilgili müşteriye en son satış fiyat bilgisi en kolay işlemlerinden biridir. Bununla beraber, ilgili müşterinin son siparişi, ilgili müşterinin son satınalma yada irsaliyesi veya son siparişlerinde aldığı malzeme sayısı “X” değer olarak girildikten sonra sistem tarafından otomatik olarak getirilir. Bu sayede saha elemanları müşterinin genel aldığı ürünlere daha basit şekilde erişebilir, az zamanla çok iş yapabilir.

İskonto uygulaması

Plasiyerlerler kendilerine verilen yetki doğrultusunda her ürün için üç farklı indirim oranı ile satış yapabilir. İndirim yapmaya yetkisi olmayan plasiyerler herhangi bir indirim oranı giremezler.

Satışta Fiyat Değiştirme

Plasiyerlerler kendilerine verilen yetki doğrultusunda her ürün için fiyat değişikliği yaparak satışı gerçekleştirebilir. Fiyat değiştirme yetkisi olmayan plasiyerler herhangi bir fiyat değişikliği yapamazlar. İlgili müşterinin son satış fiyatlarına erişilebilir aynı fiyat üzerinden satış gerçekleştirilebilir. Saha da plasiyer görevi üstlenen yetkililer ilgili ürünler için son satınalma fiyatlarına da erişebilir. Son satınalma fiyatı üzerinden yeniden fiyatlandırabilirler.

M320 Mobilde Tahsilatlarınızı Yönetebilirsiniz!

Sahada tahsilat yapan plasiyerlerin yetkileri doğrultusunda tahsilat yapmalarına olanak tanıyabilirsiniz.

Plasiyerler müşterilerinden aldıkları Nakit tahsilatları, Kredi kartı tahsilatlarını yada Çek ve Senetleri M320 ile hızlı şekilde işleyebilirler.

Plasiyer tahsilatları muhasebe yapısında kendi kasalarını etkilediğinden, kontrol açısından herhangi bir karışmaya yol açmaz.

Plasiyerler merkeze dönmeden işlemler online işlendiğinden anlık olarak plasiyerlerde toplanan tahsilatlar merkezden izlenebilir.

M320 Mobil de Ödemelerinizi Yönetebilirsiniz!

M320 saha yönetiminde yöneticilerin yaptıkları nakit ödemeleri ve firma kredi kartı fişlerini anlık olarak sahadan işlemelerini sağlar. Bu sayede hesaplar anlık olarak net görülebilir. İşlemler birikmeden tamamlanır ve iş süreçleri kolaylaşır.

Cari Hesap Extreleri

M320 Logo Saha satış uygulaması ile sahada çalışan plasiyerler, kendilerine bağlı müşterilerin cari hesap extrelerine ulaşabilir. Extrede yer alan faturaların içeriğinde yer alan ürünleri miktarları ve fiyat bilgilerini görebilirler. Bu durumda merkez ile herhangi bir iletişim kurmaya gerek kalmadan süreci sonlandırabilirler.

Hesap Özeti

Plasiyerler müşterilerinin aylık satış ve tahsilat analizini hesap özeti üzerinde kolayca yapabilir. İlgili aydan devreden bakiyeyi, müşterinin diğer aylara göre alımının artış yada düşüş gösterdiğini izleyebilirler.

Kapanmayan Müşteri Faturaları

Satış elemanları satış yaptıkları müşterilerin henüz ödenmeyen faturaları inceleyebilirler. Bu sayede ödenmeyen faturanın üzerinden kaç gün geçtiği, ne kadarlık kısmının ödenmediği gibi bilgiler analiz edilebilir.

Gün Sonu Raporu

M320 Logo saha satış gün sonu raporu sayesinde ilgili günün sonunda ne kadarlık sipariş, fatura, irsaliye kesildiğini, çek, senet, kredi kartı ve ne kadarlık nakit tahsilatın yapıldığını görebilir ilgili işlemlerin detaylarını inceleyebilirler.