M320 Harita Modülü

M320 Harita modülü, Logo muhasebe programları ile beraber M320 Logo Saha satış el terminali kullanan firmaların, Logo muhasebe sisteminde kayıtlı olan müşterilerini ve sahada dolaşımda olan plasiyerlerini harita üzerinden kolayca yönetmesini sağlayan bir modüldür.
Üretici: Zensoft
*

M320 Logo Mobil Saha Satış El Terminali Uygulaması - Harita Modülü

M320 Harita modülü, sahada satış ve dağıtım ağı olan firmaların coğrafik raporlama ve plasiyer yönetimi için tasarlanmıştır.

M320 Harita modülü ile Logo muhasebe sisteminde tanımlı olan tüm müşterilerin coğrafi konumlarını, adres tanımı üzerinden saniyeler içerisinde haritalarda işaretletebilirsiniz. Haritalarda işaretleme işlemi sonrasında, bölgeler bazında müşteri dağılımlarını inceleyebilir, aktif yada pasif olduğunuz bölgelerin raporunu alabilirsiniz. Pin ile işaretlenen firmaların detay bilgisine pine tıklayarak ulaşabilir, rapor, satış yada tahsilat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Plasiyerin Konum ve Dolaşım Bilgisi

Sahada dolaşımda olan plasiyerlerde M320 Harita modülü üzerinden denetlenir. Plasiyerlerin ilgili zaman dilimindeki konum bilgileri, Plasiyerin günlük dolaşım bilgileri, Plasiyerin Sipariş yada tahsilat işlemi sırasında nerde olduğu gibi bir çok denetim işlemi M320 Harita modülü üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Bu ürünü kullanabilmeniz için, öncelikle M320 Logo Mobil Saha Satış Uygulamasına Sahip Olmalısınız.

 


M320 Harita Modülü

M320 Logo Mobil saha satış ürünümüz içerisinde yer alan harita modülü ile müşterilerinizin lokasyonlarını yada saha elemanlarının günlük dolaşımını izleyebilirsiniz..
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar