M320 El Terminali Depo ve Sayım Modülü

M320 Depo ve Sayım modülü, Logo muhasebe programları ile beraber M320 Logo Saha satış el terminali kullanan firmaların, Logo muhasebe sisteminde kayıtlı olan ürünlerin sayım işlemlerini kolayca yapmalarını sağlayan, Saha da satış dağıtım görevi olan araçlarda araç yükleme ve boşaltma işlemi ile beraber, depolar arası ambar fişi ile ürün aktarmalarında büyük kolaylık sağlayan bir mobil modüldür.
Üretici: Zensoft
*

M320 El Terminali Depo ve Sayım Modülü

Depo ve sayım modülü depolarınızda stok yönetimi için büyük kolaylıklar sağlar. Saha da satış görevine çıkan araçlara hızlı şekilde yükleme ve ilgili araçların geri dönüşünde satış fazlası kalan ürünlerin güvenli şekilde kabulü için özellikler içerir. M320 Depo ve sayım modülü ile araçlara kolaylıkla yükleme yapabileceğiniz gibi, araç boşaltma işlemlerini de yapabilirsiniz. 

Sayım modülü

M320 Sayım işlemlerini kolayca yapabilmeniz için tasarlandı. Liste görünümü sayım ile istediğiniz deponun stoklarını güncel olarak çağırabilir, güncel sayım miktarını girerek anlık olarak doğru stok değerlerine ulaşabilirsiniz.

Barkod ile sayım metodu sayesinde dağınık raflardaki ürünleri ürün bazında barkod okutarak listeye ekleyebilir, her okutma ile beraber miktar girebilirsiniz. Kaydet işlemi ile beraber sistemi tüm aynı olan stokları gruplayıp toplar ve sayım değerini otomatik olarak işler.

Yeni başlayan, yada devir sonrası stok aktarmadan sayım yapmak isteyen firmalar için sayım eksiği ve fazlası fişi ile sayıma imkan tanınmaktadır.

Sayım işlemleri sonrasında sayım ile ilgili tüm raporlarınızı M320 Dinamik raporlama modülü ile anlık olarak alabilirsiniz.

Bu ürünü kullanabilmeniz için, öncelikle M320 Logo Mobil Saha Satış Uygulamasına Sahip Olmalısınız.

 

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar