m320 logo mobil saha satış
m320 logo mobil saha satış

M320 Logo Saha Satış Uygulaması


M320 Logo mobil saha satış uygulaması sahada plasiyer elemanların ihtiyacı olan satış süreçlerinin yönetimi için tasarlanmıştır.

plasiyerlerin sahada soğuk satış olarak adlandırılan sipariş toplama süreçlerini, dağıtım görevi olarak satış irsaliyelerini yada sahada sıcak satış yapılıyorsa faturalama işlemlerini kusursuz olarak tamamlayabilirler.

m320 logo mobil saha satış uygulaması satış süreçlerinden sonra müşteriye kesmeleri gereken fatura, irsaliye, sipariş formu yada tahsilat makbuzlarını yanlarında bulunan bluetooth araç yazıcılarından basabilir, süreci müşteride sonuçlandırabilirler


Saha Satış

Plasiyerlerinizin saha dolaşımında sipariş, irsaliye ve fatura kesmelerine imkan sağlar. Geri toplanan ürünler için satış iade irsaliyesi ve iade fatura işlmelerini destekler. İşlenen belgelerin anlık olarak logo muhasebe sistemine aktarılmasını sağlar.

Özel Fiyatlandırma

Logo muhasebe programı içerisinde yer alan kişiye özel, özel koda özel yada genel fiyat ve tarih yapısını destekler. Bu sayede sahada müşteri seçimi ile beraber eklenen ürünlerde müşteriye özel fiyatlar ile satış yapılmış olur.

Fiyat Bilgilerine Erişim

Plasiyerler satış sırasında, anlık olarak satışı yapılan ürünlerin önceki zamanda satılıp satılmadığını, satış varsa tarihi ve fiyat bilgisine erişebilir, maliyet fiyatları üzerinden satış fiyatı kararını verebilmektedirler.

Hızlı Veri Girişi

Satış belgesi girişi sırasında ilgili müşteriye daha önce satılan sipariş yada fatura kayıtları referans alınarak hızlı ürün girişi yapılabilir. Hızlı veri giriş penceresi sayesinde tek ekranda liste modunda ürünler eklenebilmektedir.

Müşteri 360

Müşteri 360 özelliği ile cari kartlarınızın tüm risk bilgilerini, kapanmayan faturalarını, sipariş ve irsaliyelerini, vade aşımını tek bir ekran üzerinden analiz edebilirsiniz.

Gider Girişi

Saha elemanları sahadan gider olarak harcadıkları tutarları belge olarak işleyebildikleri gibi, ödemelerini de kendi kasalarından yada kredi kartlarından harcayabilirler.

Android & Ios

Mobil320 hibrit olarak geliştirilmiştir. Android ve Ios tabanlı cihazlar tarafından desteklenmektedir. Uygulama yükleme işlemleri Playstore ve Appstore üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Yazdırma İşlemleri

Sahada işlenen satış yada tahsilat belgelerini termal bluetooth yazıcılar veya fatura yazıcılarından çıktı olarak alabilirsiniz. Özelleştirilebilen tasarım seçenekleri ile kendi ihtiyacınıza göre tasarımlar yapabilirsiniz.

İndirim

Müşteri bazında tanımlanan cari iskontolarını destekler. Plasiyer yetkisi varsa her bir ürün için üç iskonto uygulayabilir. Plasiyere tanımlanacak maximum oran tanımı ile yetkisinden daha fazla iskonto yapması önlenmiş olur.

Rota

Saha elemanlarına atanan müşterilere, ilgili plasiyerin hangi günlerde ziyaret etmesi gerektiği ve sıralaması belirtilir. Bu sayede ilgili gün için plasiyerin route listesi plasiyere hazır olarak gelir.

Görsel Sunum

Ürünlerinize sonsuz sayıda kamera yada galeridan resimler ekleyerek müşterilerinize ürün sunumu yapabilirsiniz. Ürüne eklenen resimler otomatik olarak sunucuya gönderilip ürünlerle ilişkilendirilmektedir.

Hızlı İletişim

Müşteri temsilcileri ile ilişkilendirilen müşterilerin iletişim bilgilerine kolay ulaşılabilirken, direk arama veya navigasyon ile adrese gitme gibi özellikler ile iletişim ve ulaşım kolaylaştırılmaktadır.

Barkodla Giriş

Plasiyerler satış sırasında mobil cihaz kameralarını barkod okuyucu olarak kullanabildikleri gibi, harici bluetooth barkod okuyucu kullanarakta hızlı işlem gerçekleştirebilirler.

Web & Windows

Mobil320 uygulaması hibrit teknolojisi sayesinde Mac yada Linux tabalı cihazlarda web browser üzerinde çalışırken, windows ortamında web yada uygulama olarak kullanılabilmektedir.

E-Belge

E-dönüşüm sürecinde olan firmaların sahada işlemeleri gereken, e-fatura, e-arşiv ve e-irsaliye işlemlerin belgeleri desteklenir. İşlenen belgeler Gib’e zamanlayıcı ile otomatik gönderilebilir yada onay ile beraber gönderilir.

Kampanya Yönetimi

Kampanya tanımlarınızı uygulama üzerinden yapabilir. Saha personelinizin fiş giriş işleminden sonra tek tıklama ile, kampanya eşleşmesine göre indirim veya promosyon ürünlerin otomatik oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Konum Bilgisi

Satış elemanlarının konum bilgileri anlık olarak izlenebilmekte, işlenen belgelere konum bilgisi kaydedilerek belgenin kaydedildiği konum izlenebilmektedir.

Müşteri Resimleri

Müşteri ziyareti sırasında müşteri resmi, işletme resmi ve ürün stand resimleri çekilip cari kart ile ilişkilendirilebilir. Kurumsal resim arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Plasiyer Raporları

Plasiyerler sahada ihtiyaç duydukları müşteri bakiye, cari ekstre, ödeme listesi, kapanmayan faturalar, risk bilgileri gibi tüm verilere anlık olarak ulaşabilirler.

İade İşlemleri

Satışı daha önceden yapılan, fakat iade olarak alınan malzemelerin satış iade irsaliyesi yada satış iade faturası ile toplanması özellikler arasında desteklenmektedir.

Oto Senkronizasyon

Otomatik sekron özelliği ile logo muhasebe sisteminde yer alan veriler, kullanıcı bazında otomatik olarak terminallere dağıtılır. Terminallerde girilen veriler merkez muhasebeye aktarılır.