Mobil aygıtınız ile işletmenizde satılan ürünlerin kârlılığını izleyin!

M320 içerisinde yer alan dinamik raporlama modülü sayesinde SQL’de oluşturduğunuz view’ler, filtreler ve tasarımlar anlık olarak kullandığınız mobil aygıtlara aktarılabilir,

yöneticiler ihtiyaç duydukları raporlara mobil ortamdan tek tuşla ulaşabilir,filtre seçenekleriyle istedikleri sonucu alabilirler.

Temel Raporlar

Cari Hareket Raporları

M320 Logo saha satış sistemi sayesinde yöneticiler mobil cihazları ile anlık cari hareket kayıtlarını izleyebilirler. Merkeze aktarılan her cari hesap hareketi mobil cihazdan anlık olarak raporlanabilir. Bu sayede yöneticiler merkez muhasebe de olmasalar bile günlük iş akışı ile ilgili her detaya ulaşabilirler.

Stok Hareket Raporları

M320 Logo saha satış sistemi sayesinde yöneticiler mobil cihazları ile anlık olarak Logo sisteminde oluşan irsaliye yada faturaların hareket detaylarına ulaşabilirler. Bu sayede yöneticiler işletmede olmazsa bile tüm stok hareketlerini anında izleyebilirler.

Çek ve Senet Raporları

M320 Logo saha satış sistemi sayesinde yöneticiler mobil cihazları ile anlık olarak sistemde kayıtlı olan çek ve senet kartlarına ulaşabilir. Bu erişim sayesinde günü gelen tahsilat yapılacak çek ve senetleri zamanında takip edebilecekleri gibi, kendi çek ve senetlerinin de günü geçmeden ödeme hazırlığı yapabilir ve finansal felaketlerden kurtulabilirler

SysLOG Raporlar

Logo kullanıcı izleme ile ilgili hareketler anlık olarak mobil cihazdan izlenebilir. hareket ekleme, düzeltme yada silme gibi fonksiyonlar anlık olarak izlenir. Bu sayede kullanıcı hataları ile firma zarara uğramaz, art niyetli personel hareketleri kayıt altında tutulur.

Vade Raporu

M320 Logo saha satış uygulaması ile müşterilerin satınalma işlemlerinden kaynaklanan borç yada alacaklarının ortalama vadesi, toplam bakiyenin günü geçen yada henüz günü gelmeyen tutarları anlık olarak izlenebilir.

Grafiksel Analizler

Grafiksel analizler ile satış elemanlarının borç alacak toplamları, toplam işlem sayıları gibi raporlar grafiksel olarak izlenir.

Bu ürünü kullanabilmeniz için, öncelikle M320 Logo Mobil Saha Satış Uygulamasına Sahip Olmalısınız. Android de kullanmak için bu linke tıklayınız. IOS da kullanmak için ise bu linke tıklayabilirsiniz.