M320 Logo muhasebe mobil saha satış uygulaması aynı zamanda satın alma süreçleri yönetimini de destekler. M320 ile satınalma personelleri bulundukları her ortamda verdikleri siparişi anlık olarak Logo muhasebe sistemine kaydedebilirler. Depolarda çalışan personellerin herhangi bir alım irsaliyesi yada satın alma faturası işleminin de eklenmesi de desteklenen bir özelliktir.

Satınalma

Mobil320 saha satış özellikleri ile beraber saha satınalma süreçlerini de destekler. Satınalma personelinizin ihtiyaç duyduğu tüm verilerin mobil cihazlardan izlenmesini ve işlenmesini sağlar.

Barkodla Giriş

Plasiyerler satış sırasında mobil cihaz kameralarını barkod okuyucu olarak kullanabildikleri gibi, harici bluetooth barkod okuyucu kullanarakta hızlı işlem gerçekleştirebilirler.

İade İşlemleri

Satışı daha önceden yapılan, fakat iade olarak alınan malzemelerin satış iade irsaliyesi yada satış iade faturası ile toplanması özellikler arasında desteklenmektedir.

Satınalma Siparişi

Satınalma personellerinizin sipariş edecekleri ürünleri, yerelde yada uzaktan satınalma siparişi olarak mobil cihazlardan muhasebe sistemine işlemesini sağlar. Tedarik ve envanter yönetimini daha iyi bir hale getirir.

Yazdırma İşlemleri

Sahada işlenen satış yada tahsilat belgelerini termal bluetooth yazıcılar veya fatura yazıcılarından çıktı olarak alabilirsiniz. Özelleştirilebilen tasarım seçenekleri ile kendi ihtiyacınıza göre tasarımlar yapabilirsiniz.

Fiyat Bilgilerine Erişim

Plasiyerler satış belgesi girişi sırasında ilgili müşteriye satılan ürünün son satış fiyat bilgilerine ve maliyet fiyatlarına erişebilir.

Hızlı Veri Girişi

Satış belgesi girişi sırasında ilgili müşteriye daha önce satılan sipariş yada fatura kayıtları referans alınarak hızlı ürün girişi yapılabilir. Hızlı veri giriş penceresi sayesinde tek ekranda liste modunda ürünler eklenebilmektedir.

Satınalma İrsaliyesi

Gelen ürünlere ait satınalma irsaliyelerinin muhasebe sistemine hızlı şekilde işlenmesini sağlar. Gelen irsaliyelerdeki ürünlerin doğruluğunu sağlar.

Müşteri Resimleri

Müşteri ziyareti sırasında müşteri resmi, işletme resmi ve ürün stand resimleri çekilip cari kart ile ilişkilendirilebilir. Kurumsal resim arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Müşteri 360

Müşteri 360 özelliği ile cari kartlarınızın tüm risk bilgilerini, kapanmayan faturalarını, sipariş ve irsaliyelerini, vade aşımını tek bir ekran üzerinden analiz edebilirsiniz.

Görsel Sunum

Ürünlerinize sonsuz sayıda kamera yada galeridan resimler ekleyerek müşterilerinize ürün sunumu yapabilirsiniz. Ürüne eklenen resimler otomatik olarak sunucuya gönderilip ürünlerle ilişkilendirilmektedir.