crm

Logo Muhasebe Programlarında Saha Satış İçin M320…

Sahada satış dağıtım işlemleri yapan firmaların çoğunda, eskiden Windows CE yada Windows mobile işletim sistemleri ile çalışan el terminalleri bulunmaktaydı. Gelişen teknoloji ve android ile Ios işletim sistemlerinin hızla yayılması dağıtım sektöründe de teknolojilerde değişime zorladı.

Yüksek donanım kabiliyeti ve gelişmiş yazılım teknolojisine yenik düşen eski terminal yazılım kullanıcıları da, daha iyi bir süreç yönetimi için değişime uyum sağlamak zorundalar.

Ios ve Android tabanlı mobil olarak geliştirilen yazılımlar, nerdeyse her türlü cihazda çalışabildikleri gibi kurulum süreçleri de çok basit şekilde tamamlanabilmektedir. Mobil cihazların donanım özelliklerinden sesle komut, konum takibi, bluetooth ile yazdırma, kamera kullanımı ve medya paylaşımı gibi birçok özellik dağıtım firmaları için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Peki bu özellikleri aldığınız herhangi bir android yada Ios tabanlı el terminalinde kullanabilirmiyiz! sorunuza elbette hayır diyerek cevap veriyoruz. Şüphesiz donanım yada teknoloji ne olursa olsun, ilgili donanımlarla uyumlu çalışmayan bir yazılım sizi doğru çözüme götürmez.

M320 Logo Mobil saha satış el terminal uygulamasın geliştirildiği yüksek yazılım teknolojisi ve mobil donanım entegrasyon alt yapısı ile, eşsiz bir süreç yönetimi sağlar.

M320 Logo mobil saha satış el terminal uygulaması başlıca şu özellikleri desteklemektedir.

  1. android ve ios tabanlı tüm cihazlarda hem online hemde offline (internet yokken) çalışabilmektedir.
  2. Mobil cihazlara kurulum süreci 1dk’dan daha azdır. Appstore ve Playstore’den kolayca indirilir.
  3. Tablet, Telefon, El terminalleri gibi birçok cihazda çalıştığı gibi windows ve web ortamında da çalışır.
  4. Mobil aygıtın kamerası barkod okuyucu gibi kullanılabilir, müşteri kişi resimleri, stand resimleri işletme resimleri ve ürün resimlerinin çekilmesi sonrasında otomatik sunucuya gönderimi ve plasiyerlere dağılımı
  5. Gps konum bilgisi ile plasiyerin anlık konumu, gün içerisinde dolaşımı ve müşteri adresine kolayca gidilmesinin sağlanması
  6. Mikrofon özelliği ile sesli komut verme işlemleri
  7. Mobil internet bağlantısı ile 20sn’de bir otomatik merkez entegrasyonu

gibi bir çok üstün özellik Logo muhasebe programı kullanan müşteriler için, M320 Logo mobil saha satış el terminal uygulamasında sağlanmaktadır.